Balení věcí v hlavě

21. august 2013 at 2:29 | Marylou - Bee |  My life on the road at night
Vím, že bych už konečně mohla nebo spíš měla napsat nějaký smysluplnější článek. Já to vím, ale věřte mi, že už takový chystám nějakou dobu. Avšak stále jsem neměla náladu a ani ještě jedna věc neskončila. Až skončí, tak bych jeden článek nebo dva měla dokončit.

Ale abych se vrátila zpět k názvu článku.

Za několik málo dní měla svůj pravý domov vyměnit na jiný, dočasný v úplně jiném městě, mezi cizími lidmi, v jiné škole, ...
A jelikož teď jsem, jistými okolnostmi, donucena odpočívat, nechodit ven apod., proto jsem si zatím dělala seznam věcí, které potrebuji s sebou, který jsem si dneska zapsala do bloku. Seznam je už docela dlouhý a ještě stále není celý. God!

Docela jsem už unavená a chce se mi spát, ale to bych tenhle článek nikdy nedopsala.

Máte i vy nějakou zkušenost se studiem v jiném městě a bydlení na koleji či v bytě s ostatními spolužáky, např.?
Docela bych uvítala nejaké rady, alespoň do začátku, jelikož já samotná jsem až do teď nevypadla na skolu nikam jinam, než bylo naše město. A to se na mně, s největší pravděpodobnosti, podepsalo.
Také kdyby se našly nejaké tipy na komunikaci cizími lidmi, byla bych za ně vděčná.

Zatím se mějte hezky.

Geronimo!

Marylou
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Veronica Veronica | 21. august 2013 at 19:34 | React

To sa ti ani nečudujem, že si unavená. Ja som o pol tretej ráno už dávno v ríši snov. :-D
Haha, s tým novým prostredím mám aj ja isté... dajme tomu problémy; preto sa budem musieť spoliehať na to, že moji noví spolužiaci budú milí a priateľskí a bude sa s nimi ľahko nadväzovať kontakt.
Ja by som sa na internáte nevedela nič naučiť. Som zvyknutá na to, že je všade ticho. Mne by vadilo aj keby pri mne môj spolubývajúci spal a nevydával žiaden zvuk. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama