September 2013

September random 1

22. september 2013 at 23:42 | Marylou - Bee |  My life on the road at night
Nemám vůbec čas! To je naprosto strašné!
Popravdě, času bych měla dost, ale raději dělám všechno možné, jen ne psaní na blog a o psaní povídek už ani nemluvě. Jsem strašná. Ano. Vím to. Jsem si toho plně vědoma.

Proto jsem se rozhodla udělat alespoň takovou náhradu za tu dlouhou dobu, co jsem tady nebyla. Bude to takové shrnutí celého měsíce, protože jsem moc líná na to, abych to rozdělila do několika článků. Jestli někdo na mě myslíte, tak toho okamžitě nechejte, jelikož se dneska snad uškytám k smrti! Ale kdo ví, třeba bude více článků ^^.

Hi

19. september 2013 at 16:47 | Marylou - Bee
I am still alive!

Co nejdříve se sem pokusím něco delšího a smysluplnějšího přidat.

But for now.

Geronimo!

Marylou

Není čas... A bude hůř! Ale Tardis to jistí.

4. september 2013 at 18:17 | Marylou - Bee |  My life on the road by day
Moji milí, drazí blogoví přátele, kterých je tu jen pomálu, stručně a jednoduše řečeno, nemám čas. A na co? Vůbec na nic. I když ho mám, vlastně ho nemám.

O víkendu jsem bavila, jelikož jsem se v neděli přestěhovala do City, takže čas na napsání nějakého článku vůbec nebyl.

V pondělí a úterý jsem obíhala všechny potřebné věci k tomu, bych tady po městě mohla jezdit jako student a využívat všemožné slevy...

A konečně dneska. Dneska jsem se dostala k napsání článku - nebo spíš jeho dopsání. Dneska jsem byla už třetí den ve škole. Bohu dík to bylo zatím všechno OK!

Například dneska se nás Allan z Anglie snažil něco naučit o britské ústavě a historii apod. Můžu vám říci, že taková hodina celá v angličtině a s rodilým mluvčím je tisíckrát zábavnější nebo spíš zajímavější než normální hodiny dějepisu.

F*ck, je teprve chvíli po šesté a já už skoro spím - a to by h se měla ještě učit psychologii...

Geronimo!

Bydlím v bytečku, namačkaná jako sardinka s dalšími třemi spolubydlícími, ale zatím je to fajn... Opravdu.

Moje elektronická rodinka se rozrostla o dalšího člena. O tiskárnu-skener-kopírku in 1 prezdívanou Mr. Smith a tiskne opravdu dobře ^^.

A když už mluvím o panu Smithovi... S nedostatkem času stále častěji přemýšlím o tom, že opravdu potřebuju Tardis, chtěla bych teď byt na několika místech najednou víc než kdy jindy...
Nu což.

Chtěla jsem tenhle článek napsat delší, ale jelikož už vázne skoro spím, tak raději budu končit...

Užívejte života!

Marylou