September random 1

22. september 2013 at 23:42 | Marylou - Bee |  My life on the road at night
Nemám vůbec čas! To je naprosto strašné!
Popravdě, času bych měla dost, ale raději dělám všechno možné, jen ne psaní na blog a o psaní povídek už ani nemluvě. Jsem strašná. Ano. Vím to. Jsem si toho plně vědoma.

Proto jsem se rozhodla udělat alespoň takovou náhradu za tu dlouhou dobu, co jsem tady nebyla. Bude to takové shrnutí celého měsíce, protože jsem moc líná na to, abych to rozdělila do několika článků. Jestli někdo na mě myslíte, tak toho okamžitě nechejte, jelikož se dneska snad uškytám k smrti! Ale kdo ví, třeba bude více článků ^^.
Jak jistě víte, tedy alespoň někdo, studuji si teď poklidně angličtinu v City a jsem absolutely happy. Maybe not so much but... I'm happy. Really. :) Yeah... Naši páni, rodilí mluvčí, učitelé jsou naprostí blázni. Ale rozhodně v dobrém smyslu slova, jiná k by ty hodiny nebyly tak záživné a taky bychom se nemohli mnohokrát za hodinu smát, jelikož ty jejich "choré" mozečky pokaždé vymyslí něco, co nás naprosto odzbrojí a my se pak nekontrolovatelně smějeme.

Jsem za tuhle školu opravdu ráda.


Po pár návštěvách Slečny J. a Lennroe v City - z jedné z nich mám dokonce dvě fotky a to jsem ani nevěděla, co fotím - se tady jedna z nich zabydlela na koleji a konečně jsem tady měla nějakého spojence, který však chodí na VŠ - ale to není žádný problém, i když tam pozná mnohem více a hlavně zajímavějších lidí, než já… Jéééj. Já bych některé své spolužáky nejraději nakopala do hlavy či je alespoň profackovala, ale o tom až jindy. Popravdě závidím lidem , co jsou teď na VŠ…Taky jsem se rozhodla, že když teď nějakou dobu budu v City, mohla bych si konečně splnit svůj sen. Tetování. Ano i Marylou se chce přidat k těm, co na svém těle chtějí mít permanentní inkoustovou značku a pyšnit se jí. To druhé spíš ne, taková já s největší pravděpodobností nejsem. Ale aby to nebylo jen něco rádoby cool, Guizmo mě přivedla na skvělou myšlenku…nebo to byla reakce na můj nápad? Tak či tak v tom hraje velkou roli právě ona… Ale napadlo mě si nechat vytetovat něco v jazyku Pánů Času - Gallifreyština. Naprosto úchvatné písmo, ale docela těžké písmo, ale to mě přece neodradí. A tak se tenhle jazyk pokouším naučit, ale jelikož postrádám talent na kreslení a mně z naprosto neznámého důvodu nejdou kreslit kolečka, nejde to moc dobře.

Ale svého snu se nevzdám, mám přece na pomoc Guizmo, která mi dokonce sama od sebe nabídla pomoc. o.OFor now...

Geronimo!

Marylou
 

1 person judged this article.

Comments

1 Guizmo Guizmo | Email | Web | 26. september 2013 at 19:58 | React

Seženu kružítko neboj =D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama