Ještě stále jsem nezmizela...

9. july 2014 at 0:41 | Marylou |  My life on the road at night
...kdyby si to náhodou někdo myslel. Jen jsem teď měla takové hektické období, kdy jsem nebyla schopná skoro nic dělat nebo se soustředit.

Stále se snažím do svého pokoje uklidit věci, které jsem si za deset měsíců nastřádala v City. Moc se mi to nedařilo, ale pomalu a jistě už v tom začínám mít systém. A dokonce se už i ta kvanta věcí zmenšila.

Musela jsem si přečíst minulý článek, abych vůbec věděla, co jsem vám sem psala posledně.

Tak jo...

Teď taková jedna dobrá zpráva. Dneska jsem se dozvěděla, že jsem se dostala na VŠ - od září budu studovat v jednom krásném městě angličtinu a ruštinu! Docela dost se těším! ^^ I když zároveň mě přepadá strach z toho, abych to vůbec zvládla...
Takže to znamená, že je všechen ten stres už za mnou.

Ale teď ta druhá věc.
Už pár dní jsem přemýšlela, že napíšu nějaký článek, ale prostě nic.
A tak jsem, i po dnešku, došla k rozhodnutí, že se tady v blogovém světě budu zdržovat asi jen minimálně. Chci co nejvíce času trávit se svojí rodinou a přáteli, podnikat různé věci, prostě efektivně využít čas. A když budu mít nějakou volnou chvíli, zkusit něco napsat nebo sem hodit nejaké fotky či postřehy.
Zkoušela jsem se vrátit ke psaní, ale už to není, co to bývalo - u Eleanor jsem napsala dvě věty a o ostatních povídkách ani nemluvím. Ony nápady a inspirace by i byla, ale ta chuť do psaní se nevrátila. Zatím... Neříkám, že úplně končím, jen tomu musím dát čas.

To je vše, co jsem chtěla napsat.

Mějte se krásně, užívejte prázdnin a snad brzy se tady něco objeví. ;)

Geronimo!

Marylou

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama