Čtivo na dovolenou?

18. august 2014 at 23:55 | Marylou |  My life on the road at night
Zdravím, přátelé! (I když sem teď nikdo nechodí)

Asi týden jsem dumala nad tím, jestli si mám koupit trilogii Divergence Rothové. Nedávno jsem totiž viděla zfilmovaný první díl a líbilo se mi to (vůbec to nemá co dělat s faktem, že se mi líbí herec, co hraje Čtyřku). Ale zase když jsem se podívala, kdy mají být natočená další pokračování a že poslední díl bude rozdělen na dvě části, začala jsem přemýšlet, jestli se mi chce čekat nebo jestli si přečtu knížky.


A dneska se naši pohybovali v blízkosti Neoluxoru, tak jsem poprosila a pověřila koupení této trilogie, která mi s největší pravděpodobností bude dělat společnost na dovolené v Itálii, kam za několik dní odjíždím. Jsem na ty knížky zvědavá. V City se ze mě stal totální knihofil a maniak, co se týká nakupování knížek. Vždy, když se ocitnu v knihkupectví, mám tendenci celé ho vykoupit.

I když bych místo čtení YA knih měla pročítat knížky do školy, které jsem si před týdnem půjčila v knihovně. Je problém, že bych toho chtěla dělat tolik a snažím se to všechno stihnout, až vlastně nic neudělám…

Taky jsem se rozhodla něco udělat s Eleanor. Po rozmluvě s Guizmo jsem dospěla k názoru, že Eleanor úplně překopu a napíšu ji celou znovu, ale kratší a s jiným názvem. Už jsem dokonce kousek napsala, ale na název jsem ještě nepřišla. A taky si hlavně potřebuju ujasnit její děj, protože jsem zjistila, že vlastně ani nevím, o čem ta povídka měla být.

Taky se pokouším překládat články, které se mi něčím zdály zajímavé a které bych možná později chtěla zveřejnit tady na blogu, ale nevím, jestli je to dobrý nápad… Kdyby se tady někdo objevil, tak jaký byste na to měli názor…?

Tak dnes už by to bylo asi vše. Dopřeložím článek a půjdu spát.

Užívejte zbytku prázdnin.


Geronimo!

Marylou

EDIT:

Moje chorá mysl se teď rozhodla, že budu pokračovat v psaní jednoho příběhu/povídky, na který jsem přidala anotaci na starém blogu - "It's a Beautiful Day".
I když to nebude přesně podle toho, co jsem do té anotace psala. Prostě budu psát, co mi teď už nějakou dobu létá v hlavě.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama